Kdo nepláče není Čech - 1. 12. 2021 v Litomyšli

Ve středu 1. prosince se ve Smetanově domě od 19:00 koná 90minutová one man show Lukáše Pavláska s podtitulem Češi, alkohol  a Rock and Roll. Klasická stand up comedy, jen komik a mikrofon.

Vstupné: 230 - 290 Kč

Růže pro Algernon

V pátek 17. září se od 19:00 ve Smetanově domě koná divadelní představení. Tragikomický příběh dementního muže, který chce být chytrý. Charlie Gordon je mladík s IQ 68, který má jediný sen: Stát se chytrým… Drsný a zároveň dojemný příběh o nekonečné touze člověka překonat sama sebe, ale i o tom, co všechno potřebujeme k tomu, abychom byli alespoň na pár chvil v životě šťastni. Nejúspěšnější inscenace spolku Kašpar.

Cirk La Putyka - 13. 11. 2021 v Litomyšli

V sobotu 13. listopadu ve Smetanově domě od 19:00 uvede svou inscenaci "Isole" Cirk La Putyka. Vítejte v cirkuse, kde má hlavní slovo magická síla hudby. Nechte ji prostoupit do svého podvědomí a poškádlit vaše očekávání, radosti, smutky i obavy.

Čtyři dohody - 15. 11. 2021 v Litomyšli

Jaroslav Dušek vystoupí v divadelní hře v pondělí 15. listopadu od 19:00 ve Smetanově domě. Ve Čtyřech dohodách odhaluje Don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky.

Kaktusový květ - 20. 11. 2021 v Litomyšli

V sobotu 20. listopadu se ve Smetanově domě od 19:00 odehraje Divadelní společnost Háta divadelní představení Kaktusový květ. Zubař Dr. Julian Wiston je velkým ctitelem ženské krásy. Teď právě má poměr s lehce naivní Toni Simmonsovou, která ho velmi miluje. Chce si ho vzít, avšak nejde to – Julian je ženatý a má tři děti.

Pátá dohoda - 16. 11. 2021 v Litomyšli

Jaroslav Dušek vystoupí v divadelní hře v úterý 16. listopadu od 19:00 ve Smetanově domě. Pátá dohoda nás zavádí do hlubší roviny našeho sebeuvědomování a navrací nás k našemu vrozenému pravému já. Toto pokračování Čtyř dohod, které změnily životy milionům lidí po celém světě, připomíná největší dar, kterým se můžeme obdarovat: svobodu být sám sebou.

Helena Vondráčková - 16. 10. 2021 v Litomyšli

Legenda české pop music a držitelka mnoha světových ocenění Helena Vondráčková, vyjede na podzim na odložené česko-slovenské turné. V rámci Vzhůru k výškám Tour se zastaví v sobotu 16. října od 19:00 ve Smetanově domě v Litomyšli.