Mig 21 - 9. 4. 2020 ve Svitavách

Ve čtvrtek 9. dubna se od 20:30 ve svitavské Fabrice koná koncert skupiny Mig 21. To je česká popová hudební skupina, jejímiž členy jsou Jiří Macháček (zpěv), Pvel Hrdlička (trubka, klávesy), Jan Hladík (bicí), Tomáš Polák (kytara) a Adam Stivín (baskytara).

Vstupné: 378 Kč v předprodeji / 420 Kč na místě

Tři sestry - 27. 3. 2020 v Litomyšli

Koncert se koná v pátek 27. března od 20:00 v Music Clubu Kotelna. Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou Fanánek Hagen, vlastním jménem František Moravec, dalšími členy jsou Veronika Borovková, Tomáš Doležal a další. Jako host vystoupí kapely Synové výčepu.

Vstupné: 450 Kč

Tančíme s Míšou - 1. 3. 2020 v Litomyšli

Pořad s názvem "Cestujeme za zvířátky" se uskuteční v neděli 1. března od 15:00 ve Smetanově domě. Míša Růžičková se svojí písničkovou šou přináší zábavu pro naše nejmenší diváky. V hodinovém programu si zazpívají její nejznámější dětské hity a zatančí si na nejoblíbenější písničky Sloník Toník, Hasičská, Popeláři, Tanec princezen a spoustu dalších, podle tématického zaměření pořadu. Představení je vhodné pro děti od 2 let.

Ladislav Špaček: Etiketa není věda - 14. 4. 2020 v Litomyšli

Dvouhodinová one man show mistra etikety Ladislava Špačka, ve které shrne vše, co bychom měli znát, abychom se nechovali jako slon v porcelánu. Víte, jak se obléknout do divadla? Které šaty by neměly chybět v žádném dámském šatníku? Jaký je rozdíl mezi šedým a černým oblekem? Umíme se správně představit? Kdo nastupuje první do výtahu? Na desítky otázek dostanete v pořadu odpovědi. A co víc: Budete překvapeni, jak může být etiketa zábavná.

Iva Bittová - 3. 4. 2020 v Litomyšli

V pátek 3. dubna se od 19:00 ve Smetanově domě koná sólový koncert jedné z neojosobitějších a nejuznávanějších českých hudebnic Ivy Bittové. Iva Bittová, rodačka z Bruntálu, se etablovala na světové hudební scéně mezi nejžádanější hudebníky alternativní scény. Začínala jako herečka a zpěvačka v brněnském avantgardním divadle Husa na provázku. Také ve slavném filmu podle divadelního představení Balada pro banditu si zahrála roli Eržiky. Stále občas hraje. Naposledy ve filmu Alice Nelis Tajnosti.

Kouzelná školka: Michalovi mazlíčci - 17. 5. 2020 v Litomyšli

V neděli 17. května přijede do Litomyšle Michal z Kouzelné školky a od 15:00 vystoupí ve Smetanově domě se svým představením "Michalovi mazlíčci". V představení uvidí děti skutečné hračky, své oblíbené plyšáky, do kterých se zamilují nejen ony, ale také jejich rodiče. Přijďte si hrát! Přijďte se bavit a smát!

Olympic - 24. 4. 2020 v Litomyšli

Jedinečný koncert nestárnoucí rockové legendy české hudební scény skupiny Olympic se uskuteční v pátek 24. dubna od 19:00 ve Smetanově domě. Skupina ve složení Petr Janda, Milan Broum, Jiří Valenta a Martin Vajgl zahraje skladby z posledních tří alb Souhvězdí šílenců, Souhvězdí drsňáků a Souhvězdí romantiků. Samozřejmě, že dojde i na největší hity skupiny Olympic.

Vstupné: 590 - 690 Kč